לבנות על המוניטין

טנ-אל הינה קבוצה יזמית קבלנית בעלת סיווג בניה גבוה, המתמחה בהקמה של פרויקטים למגורים, למסחר ולעסקים. בקבוצה 3 חברות מובילות בתחום הנדל"ן: א.א.ש.ש יזמות ובניה בע"מ, טנ-אל ימין חברה לבניין ייזום ופיתוח בע"מ, טנ-אל השקעות בע"מ. מאז הקמתה בשנת 1998, יזמה ובנתה הקבוצה אלפי מ"ר עבור מאות לקוחות מרוצים. טנ-אל, בניהולו ובבעלותו של אליהו ימין, קנתה לה שם כמי שמקפידה על איכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר ועמידה בלתי מתפשרת בלוחות זמנים. אך מעל לכל ידועה טנ-אל כחברה היוצקת אל כל פרויקט את הלב ואת הנשמה, מתוך שאיפה לגרום לכל לקוח להרגיש בבית. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחה גדולה ומאושרת של לקוחות שבחרו לבנות על המוניטין של טנ-אל.

לבנות על האנושיות

הרבה לפני שהיא עסק מצליח, טנ-אל היא קודם כל חברה משפחתית. את המשפחה הזו, כמו את החברה, הקים אליהו ימין, שעבורו העיסוק בנדל"ן הוא הרבה מעבר למקצוע - הוא שליחות. שליחות שדוחפת אותו להיות תמיד מקצועי יותר, קשוב יותר ומעל לכל אנושי יותר. מאז נוסדה החברה בשנת 1998, מקפידים אלי ימין ומנהלי החברה להעניק יחס אישי וחם לכל לקוח ושירות של 360 מעלות, הכולל לווי צמוד לאורך כל הדרך: מהפגישה הראשונה במשרד המכירות, דרך תהליך הבניה וקבלת המפתח ולאורך כל תקופת האחריות.

לבנות על האיכות

קבוצת טנ-אל הציבה לעצמה למטרה להקים פרויקטים באיכות בנייה ללא פשרות, תוך הקפדה על תכנון אדריכלי חדשני, חומרי בנייה איכותיים, מפרטים טכניים עשירים ונדיבים ושיתוף פעולה עם אנשי המקצוע המובילים בענף: אדריכלים, מהנדסים ועוד. כל זאת תוך עמידה בלתי מתפשרת בלוחות זמנים. זה למעלה מ-19 שנה, שלקוחות טנ-אל יודעים שיש להם על מי לבנות. המחויבות שלנו היא לעמוד בציפיות שלהם, אחרי הכל, מדובר בשם שלנו...

לבנות על המקצועיות

כל מי שבונה בתים יודע, שכל מבנה חייב לעמוד על יסודות חזקים. היסודות עליה ניצבת קבוצת טנ-אל: ההגינות, המקצוענות ללא פשרות והיחס האישי והאנושי לכל לקוח, הם העומדים בבסיס הצלחתה. כל הפרויקטים של הקבוצה נבנים בשיטות הבנייה המתקדמות בישראל, תוך הקפדה על מסגרת תקציבית ברורה, עמידה בתקנים מחמירים ובקרת איכות. לאורך השנים למדנו שכאשר אנו משקיעים בשמירה על ערכי היסוד שלנו, הלקוחות שלנו מרוצים עד הגג.

לבנות על העצמה

דווקא כעת, בימים של חוסר יציבות כלכלית, חשוב לדעת שיש לך גב חזק. קבוצת טנ-אל מציעה ללקוחותיה שקט נפשי אמיתי, בזכות איתנות פיננסית משמעותית ומוניטין ללא רבב. כמו כן, כל הפרויקטים אותם מבצעת הקבוצה, מלווים על ידי הבנקים והגופים הפיננסיים המובילים בישראל, המעניקים ליווי בנקאי מלא, ערבויות, בטחונות וחופש מדאגות.